Apie tave

Kviečiu susipažinti. Įvertinusi tavo siųstus atsakymus, parašysiu savo rekomendacijas, pratimus, pasidalinsiu kitais resursais.
Šis klausimynas naudingas ir prieš mūsų koučingo sesiją.

Atsakyk į šiuos klausimus

D.U.K apie koučingą

Kam skirtas mano siūlomas koučingas?

Sesijos su manimi, skirtos tiems, kuriems kyla neaiškumų dėl savo gyvenimo kelio, jaučiama vidinė įtampa, nerimas. Žmonėms, kurie jaučiasi užstrigę tam tikroje situacijoje ar pavargę ieškant atsakymų.

Padedu aiškiai apsibrėžti esamą situaciją, siekiamą tikslą, bei būdus kaip tai turėti panaudojant savo turimus resursus. Padedu atrasti naujų vidinių/ išorinių resursų.

Kaip organizuojami susitikimai? Ar galiu išbandyti nemokamai?

Sesijos vedamos nuotoliniu būdu, iš anksto suderinus susitikimų grafiką. Pirmasis, 20-30 min. pažintinis susitikimas yra nemokamas. Jo metu suderiname aktualias temas, apsibrežiame koučingo tikslą, numatome reikalingą sesijų skaičių bei kitas svarbias sąlygas sėkmingam darbui.

Jei pažintinei sesijai dar nesi nusiteikęs (-usi), užpildyk susipažinimo formą, meniu skiltyje „APIE TAVE„, o aš el. paštu atsiųsiu tau pasiūlymą, susitikimų planą.

Suplanuota koučingo sesija trunka 60-90 min.
Vienos sesijos kaina 40 eur.

Kaip užsisakyti koučingo sesiją?

Tiesiog parašyk man užpildęs (-iusi) užklausos formą arba el. paštu agne@ausre.lt

Aš su Tavimi susisieksiu, sutarsime tinkamiausią laiką įžanginei sesijai, po kurios suplanuosime sesijų skaičių, datas bei kitas sąlygas.

Nemokami resursai

Tikslo išsikėlimo atmintinė

Susikurk savo gyvenimo scenarijų ir paversk savjones tikslais. Šioje atmintinėje sudėjau neįkainojamus patarimus, kurie padės planuojant savo sėkmę.

Gauk nemokamai!

Gyvenimo sričių vertinimo įrankis

Atlikt sričių įvertinimą pagal koučingo įrankį, kuris taip pat padės atrasti kryptį kuria nori eiti. Sukurk pirmuosius pokyčius iškart.

Gauk nemokamai!

Tinklaraštis tavo augimui

Tai kūrybiško ir autentiško gyvenimo būdo tinklaraštis, kurį rašau iš didelio noro dalintis tuo, kas veikia man, tačiau gali būti naudinga Tau.