Agnė Aušrė

Gyvenimo koučerė

Padedu susikurti tokį gyvenimą, kokio iš tiesų nori.

Mano istorija per faktus

  – Koučingas mano gyvenime neatsirado netikėtai. Iki to ėjau apie 10 metų.

 – Baigiau edukologiją ir jau tada supratau, kad suaugusiųjų švietimas, mokymai ir konsultacijos bus mano ateities veikla.

 – Savanoriavau Ispanijoje, kur buvau atsakinga už neformalų ugdymą formuojant komandas, bendruomenę. Ispanijoje sutikau daug aistringų savo srities atstovų – tai mane įkvėpė daugiau gilintis į savo tikruosius poreikius, drąsiai gyventi pagal savo susikurtą scenarijų.

 – Lietuvoje dirbau projekte, kurio esmė buvo pasitikėjimo savimi ugdymas, saviugda, motyvacija. Daugiau nei 200 žmonių baigė šį projektą mano palydėjimu. Ta veikla iki šiol man atrodo viena prasmingiausių!

 – Sukūriau Karjeros metodiką su koučingo įrankiais. Taip pat stalo žaidimą, kurį Lietuvoje turi beveik visos su jaunimu dirbančios organizacijos.

 – Buvau verslo asociacijos direktorė, ir ten taip pat mokymų organizavimas, verslo konsultavimas buvo veiklos kuriose jaučiausiai geriausiai.

 – Ir toliau aktyviai dirbau su komandomis, lyderiais, verslumo ugdymu. Buvau laisvai samdoma lektorė. Vienu metu turėjau du samdomus darbus, savanoriavau ir buvau laisva samdoma lektore projektuose. Intensyvūs metai… Tuo tarpu asmeninis gyvenimas bėgo pro šalį, griuvo santykiai, nemokėjau būti su savimi. Taip – kūryba, veiklos buvo mano pabėgimas. Praleidau daug laiko su savimi, kad išmokčiau tiesiog gyventi, džiaugtis dabartimi, išmokt gyvenimo ir darbo balanso.

  – Po to sekė smagi vasara. Atsipalaidavau, atsisakiau nemalonių veiklų. Važinėjau po festivalius, linksmai leidau laiką, pradėjau medituoti, skirti kokybiško laiko sau. Jaučiau kaip gera tiesiog būti su savimi. Ir netyčia…atradau savo gyvenimo meilę –  nuostabų vyrą, kuris pusmečiui išvyko tranzuoti po Europą iki Nepalo ir Indijos. Laukiau jo, o kai sugrįžo, man pasipiršo. Už pusės metų susituokėme. Esame kartu 5 metai, susilaukėme sūnelio. Jau spėjome pakeliauti ir šiek tiek pagyventi Lanzarotėje, Barselonoje, Singapūre ir Balyje. Tai buvo didelė mūsų šeimos kelionė po kurios susidėliojome mintis ką norime veikti toliau. Šiuo metu gyvename Alytuje, turime savo verslą – www.gyvakakava.lt parduotuvę!

– Mano oficialūs darbai visada buvo susiję su verslais. Dirbau verslumą skatinančioje agentūroje, konsultavau verslo klausimais. Dažnai konsultacijos virsdavo motyvavimu, padrąsinimu, pagalba susidėliojant žingsnius ir palaikymu kelyje į tikslą. Tame visada jaučiu prasmę, energiją ir nuoširdų norą padėti.

 Baigiau intensyvius koučingo mokymus, gavau ICC tarptautinį sertifikatą. Mokymai buvo lyg veidrodis, kur pamačiau savo pačios atidėliotas problemas. Pajutusi koučingo įrankių galią, panorau tuo pasidalinti su kitais. Labai tikiu koučingu, tikiu kokybiškų klausimų, nuoširdaus kontakto ir noro keistis jėga. Koučingą taikau pati sau. Nuo pat mokymų pabaigimo (2019 m.) aktyviai konsultuoju, vedu koučingo sesijas. 

 Nebuvo nei vienos dienos, kurios neskirčiau mokymuisi. Tobulėju kasdien su savo mylimais klientais.

 

Mano požiūris

Esu saviugdos trenerė, nuolat besimokanti ir tobulėjanti. Esu smalsi, empatiška, o kartu ir turinti strateginį mąstymą, kuris palengvina ieškant skaidrumo, aiškumo gyvenime.

Savo praktikoje remiuosi gyvenimo koučingo, NLP principais, edukologės patirtimi bei asmeniškai išbandytomis/ sukurtomis technikomis… ir žinoma intuicija, kuri neapgauna.

Kasdienybėje mane lydi kūrybiškumas, daug spontaniškumo ir paprasto džiaugsmo.

Ne visi pokyčiai privalo įvykti greitai. Netaikau spaudimo, nemotyvuoju dirbtinai. Nuoširdžiai klausau ir domiuosi kas iš tiesų svarbu klientui.

Tikiu, kad kiekvienas sesijos metu kilęs klausimas, turi potencialą tapti galingu, gyvenimą keičiančiu impulsu.

Parašyk man  ir suplanuokime nuotolinį susitikimą!