Agnė Aušrė

Gyvenimo koučerė

Padedu susikurti tokį gyvenimą, kokio iš tiesų nori.

Mano istorija per faktus

– Koučingas mano gyvenime neatsirado netikėtai. Iki to ėjau apie 10 metų.

– Baigiau edukologiją ir jau tada supratau, kad suaugusiųjų švietimas, mokymai ir konsultacijos bus mano ateities veikla.

– Savanoriavau Ispanijoje, kur buvau atsakinga už neformalų ugdymą formuojant komandas, bendruomenę. Ispanijoje sutikau daug aistringų savo srities atstovų – tai mane įkvėpė daugiau gilintis į savo tikruosius poreikius, drąsiai gyventi pagal savo susikurtą scenarijų.

– Lietuvoje dirbau projekte, kurio esmė buvo pasitikėjimo savimi ugdymas, saviugda, motyvacija. Daugiau nei 200 žmonių baigė šį projektą mano palydėjimu. Ta veikla iki šiol man atrodo viena prasmingiausių!

– Sukūriau Karjeros metodiką su koučingo įrankiais. Taip pat stalo žaidimą, kurį Lietuvoje turi beveik visos su jaunimu dirbančios organizacijos.

– Buvau verslo asociacijos direktorė, ir ten taip pat mokymų organizavimas buvo veiklos kuriose jaučiausiai geriausiai.

– Ir toliau aktyviai dirbau su komandomis, lyderiais, verslumo ugdymu. Buvau laisvai samdoma lektorė. Vienu metu turėjau du samdomus darbus, savanoriavau ir dirbau su individualia veikla projekte. Intensyvūs metai… Tuo tarpu asmeninis gyvenimas bėgo pro šalį, griuvo santykiai, nemokėjau būti su savimi. Taip – kūryba, veiklos buvo mano pabėgimas. Praleidau daug laiko su savimi, kad išmokčiau tiesiog gyventi, džiaugtis dabartimi, priimant save.

– Po to sekė pašėlus vasara. Atsipalaidavau, mečiau visas veiklas, važinėjau po festivalius, linksmai leidau laiką, pradėjau medituoti, skirti kokybiško laiko sau. Jaučiau kaip gera tiesiog būti su savimi. Ir netyčia…atradau savo gyvenimo meilę, kuris pusmečiui išvyko tranzuoti po Europą iki Nepalo ir Indijos. Laukiau jo, o kai sugrįžo, man pasipiršo. Už pusės metų susituokėme. Esame kartu 4 metai, auginame sūnelį. Jau spėjome pakeliauti ir šiek tiek pagyventi Lanzarotėje, Barselonoje, Singapūre ir Balyje. Tai buvo mūsų šeimos kelionė po kurios susidėliojome mintis ką norime veikti toliau. Šiuo metu gyvename Alytuje, turime savo verslą ir pardavinėjame rūšinę kakavos masę ritualiniams gėrimams, organizuojame edukacijas.

– Na grįžkime prie darbų. Beje…ne viskas čia pateikta chronologine tvarka. Daug veiklų dariau vienu metu, kai kurios veiklos persipynė viena ant kitos.

– Vieną dieną nusprendžiau kurti tinklapius ir puikiai išmokau tai daryti vos per kelis mėnesius. Netrukus atsirado pirmieji klientai, užsakymų srautai. Buvau ir marketingo agentūros bendraįkūrėja.  Galiausiai, po 3 metų intensyvaus darbo, supratau, kad ta veikla ne man. Trūko gyvo žmonių kontakto, trūko motyvacijos, visiems darbams reikėjo prisiversti, jaučiausi vėl pasimetus.  Jaučiau, kad užstrigau tame, vis ieškojau atsakymo, kas negerai – juk uždirbu daug, dirbu kūrybišką darbą. Kasdien jaučiau frustraciją, negalėjau susikaupti, pradėjau abejoti savimi, nejaučiau entuziazmo. Supratau, kad mums gali sektis daug dalykų, tačiau neprivalome jų visų daryti. Traukė darbas su žmonėmis, saviugdos temos, konsultavimas.

Baigiau intensyvius koučingo mokymus, gavau ICC tarptautinį sertifikatą. Mokymai buvo lyg veidrodis, kur pamačiau savo pačios atidėliotas problemas. Pajutusi koučingo įrankių galią, panorau tuo pasidalinti su kitais. Labai tikiu koučingu, tikiu kokybiškų klausimų, nuoširdaus kontakto ir noro keistis jėga. Koučingą taikau pati sau. Nuo pat mokymų pabaigimo aktyviai konsultuoju, vedu koučingo sesijas. 

Nebuvo nei vienos dienos, kurios neskirčiau mokymuisi. Tobulėju kasdien su savo mylimais klientais.

Mano požiūris

Esu saviugdos trenerė, nuolat besimokanti ir tobulėjanti. Esu smalsi, empatiška, o kartu ir turinti strateginį mąstymą, kuris palengvina ieškant skaidrumo, aiškumo gyvenime.

Savo praktikoje remiuosi gyvenimo koučingo, NLP principais, edukologės patirtimi bei asmeniškai išbandytomis/ sukurtomis technikomis… ir žinoma intuicija, kuri neapgauna.

Kasdienybėje mane lydi kūrybiškumas, daug spontaniškumo ir paprasto džiaugsmo.

Ne visi pokyčiai privalo įvykti greitai. Netaikau spaudimo, nemotyvuoju dirbtinai. Nuoširdžiai klausau ir domiuosi kas iš tiesų svarbu klientui.

Tikiu, kad kiekvienas sesijos metu kilęs klausimas, turi potencialą tapti galingu, gyvenimą keičiančiu impulsu.

Parašyk man  ir suplanuokime nuotolinį susitikimą!