Sesijų serija „Spragos užpildymas“

4 susitikimai - 1 mėnuo

1:1 Online su Agne Aušre

4 susitikimų programa

Kai trūksta palaikymo, įsiklausymo į save ir susikoncentravimo.

  • Išgryninsi problemą, ją suprasi giliau.
  • Atrasi kokią reikšmę norimas pokytis turi tau, iš kur kyla pasipriešinimas ir kaip jį nugalėti.
  • Kaip nueiti iš taško A į tašką B, savo turimais resursais ir turimomis išgalėmis.
  • Atskleisi savo užslėptas savybes, kurios laukia „įdarbinimo“ ir veiksmo.
  • Sustiprinsi energiją veikti, atrasi kaip save palaikyti šiame kelyje.

 

Skirta tiems, kurie dirba su savimi, tačiau jaučiasi užstrigę, atitolę nuo savo tikslo. Norintiems susibalansuoti, pajusti vidinį centrą stipriau.

4 susitikimų programa bus pritaikyta asmeniškai tau. Kad sumažintum atotrūkį tarp dabarties ir norimos situacijos.

Prieš programą išsikelsime 1 pagrindinį tikslą, skirsime laiko refleksijai, tikslo koregavimui (juk tai neturi būti „iškalta akmenyje)

Turėsi 4 nuotolines individualias sesijas.
Gausi sesijų apžvalgas, paruoštus pratimus savistabai/ įgūdžių įtvirtinimui.

Programos kaina:

160 eur. (galimybė mokėti 2 dalimis).

 

Mano požiūris

VEIKSMAS – Jei nori, suprasti veik: praktika, bandymai ir netgi klaidos – geriausias būdas mokytis. Neužtenka apmąstyti ir suprasti, svarbu išbandyti ir turėti „medžiagos“ tolimesniam darbui. Todėl dažnai skatinu atrastas „tiesas“ perkelti į veiksmą ir suprasti kaip viskas veikia.

RESURSAI – Mūsų viduje slypi resursai ir galimybės: ieškome atsakymo viduje, nes esame pilni neribotos išminties ir žinojimo kas mums geriausia. Gyvenimo situacijos, ženklai ir pasikartojantys motyvai tampa nuostabiu sufleriu, o juos iššifruoti galime tik patys. Esame savo gyvenimo kūrėjai, kiekvieną kartą renkamės kryptį: kūrybos ar griovimo link.

VIDINĖ KELIONĖ – Iš vidaus į išorę: keičiame ne kitą, ne aplinką, o save. Analizuojame, kas mūsų viduje įjungia „aukos“, „kario“, „gelbėtojo“, „agresoriaus“ ar kitus vaidmenis. Mokomės atrasti ryšius tarp išorinio pasaulio atspindžio ir mūsų vidinių būsenų, reakcijų.

RITMAS – Vidiniai procesai turi savitą greitį ir ritmą: skatinu įsiklausyti į vidinį procesą, pabūti tame, o ne siekti greitų „išgijimų“. Mes ne visus dalykus galime iš karto pamatyti ir suprasti, nežinome to „galutinio paveiksliuko“. Daug įtakos turi subtilieji procesai (lemtis, gyvenimo etapai, vidinė ugnis, energetika ir pan.), kuriuos galime prisijaukinti, išmokti skaityti jų siunčiamas žinutes palengva įsijungti į nuostabų vidinį virsmą. Tokį, kokio mums reikia.

Parašyk man  ir suplanuokime nuotolinį susitikimą!!