Sėkmingas produktas – tai gyvybingas ir atitinkantis Tavo bendruomenės poreikius produktas. Šis produktas yra reikalingas, perkamas ir sukuriantis tikrus pokyčius Tavo auditorijos gyvenimuose. Nesvarbu ar tai mokymai apie sveiką mitybą, apie šuniukų priežiūrą, nerimą vąšeliu ar apie asmeninę lyderystę. Kiekvienas informacinis produktas turi potencialo suburti bendruomenę, o tu gali išgirsti tikruosius jos poreikius ir juos patenkinti.

Kai parduodi žinias, visada yra didesnis to paveikslas. Tu parduodi ir įkvėpimą, motyvaciją, užsidegimą. Tu parduodi pokyčius, kurių siekia Tavo auditorija.

1. Prieš kuriant sėkmingą produktą, išgirsk savo klientų poreikius.

2. Pradėk kurti pilotinius (testinius) produktus, kurie nėra galutiniai Tavo produktai. Nusiteik tobulinimui tam, kad produktas iš tiesų padėtų pasiekti transformaciją.

3. Stiprink žmonių įsitraukimą į savo informacinį produktą. Įtraukusis mokymas yra viena iš stiprių edukologijos disciplinų, kurios elementus visada pritaikau savo klientų mokymų kūrime. Kaip tai gali pritaikyti savo mokymuose? Apgalvok, kas padės žmogui išklausyti Tavo kursą iki galo? Ar apgalvojai užkabinančius, smalsumą žadinančius elementus? Kiek Tavo mokymų procesas yra paprastas ir aiškus? Kaip žmogus motyvuojamas tęsti kursą?

Kodėl yra svarbus įsitraukimas? Net turėdamas pačią geriausią mokymų medžiagą, ją gali sugadinti nemokėdamas mokinti ir įtraukti besimokančiųjų. Įsitraukimas skatina veiksmą, o veiksmas skatina pokyčius dėl kurių žmogus ir įsigijo Tavo mokymus. Kuo geresni rezultatai, tuo labiau žmogus yra linkęs dalintis rekomendacijomis, savo sėkmės istorijomis su savo aplinka. Jis tampo vaikščiojančiu ir įkvepiančiu pavyzdžiu kitiems. Aplinkiniai nori sužinoti, kas jam padėjo pasiekti šiuos pozityvius pokyčius.

4. Kai žmogus patiria transformaciją, apie kurią ilgai svajojo, aplink Tavo idėją / produktą ima burtis bendruomenė. Būtent fanų ratas gali paskatinti kurti kitus produktus, tobulinti esamus. Šis procesas tampa gyvas! Sėkmingas produktas – yra gyvas produktas!

Šiame video dalinuose sėkmingo produkto ratu, kuris paaiškina kūrybinį procesą.
Nuolat raginu testuoti savo idėjas, kurti pilotinius produktus, girdėti savo klientus ir pasinerti į šį nuostabų procesą.

Žiūrėk video jau dabar!

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *