Naujienlaiškių rašymas: 3 skirtingiems verslų tipams

Kaip pradėti naujienlaiškių marketingą?
Kas mane pažįstate, žinote kaip mėgstu komunikaciją, marketingą ir pardavimus. Man patinka eksperimentuoti su tikslu – rasti efektyvų ir nebrangų būdą didinti pardavimus. Esu entuziastė nebrangių ir pasiteisinančių sprendimų. Taip pat mėgstu dalintis žiniomis, kurios padėtų pasiekti didesnę sėkmę gyvenime ir versle.

Jei šiuo metu galvoji į ką sutelkti dėmesį, norint pradėti komunikuoti apie savo produktą ar paslaugą, siūlau negalvoti:
apie didesnius biudžetus reklamai (kai perkame Google reklamą, raktinius žodžius, perkamome reklamą įrašams Facebooke ir pan.)
Tik apie Reels’ų kūrimą, kuris atims daug laiko ir kažin ar pasiteisins.
Tą laiką ir energiją skirk kontaktų susirinkimui ir naujienlaiškių kūrimui. Pradžioje rašyti bus sunku, tačiau ilgainiui tikrai pagausi tėkmės pojūtį. Beje, ateityje planuoju pasidalinti nemokamais mokymais apie kabliukų kūrimą, kurie padės rinkti kontaktus! Skaityk mano laiškus, žiūrėk video ir tobulėk be ribų!

Naujausiame video dalinuosi patarimais kiekvienai verslo kategorijai. Galbūt tarp mūsų yra tokių, kurie parduoda ne tik mokymus, bet šalia turi ir paslaugą ar fizinį produktą. Tikiu, kad šiuose patarimuose, atrasite tai, ką galėsite pritaikyti ir susikursite įprotį – dalintis įkvėpimu, žiniomis ir naujienlaiškiuose.

Šiame video sužinosite:
Kodėl naudoti naujienlaiškių marketingą.
Apie ką rašyti turint produktą / paslaugą ar mokymų verslą? Aptariamos 3 kategorijos su praktiškais ir pritaikomais patarimais bei klausimais.
Kaip laužyti klientų ribojančius įsitikinimus, kurie neleidžia įsigyti jūsų siūlomo sprendimo.
Dalinsiuosi pavyzdžiu iš gyvakakava.lt verslo: ką mes rašome, kaip įtraukiame šeimos istorijas ir kuriame fanų bendruomenę.

Tikiu, kad bus vertinga ir jau šiandien pradėsite taikyti įgytas žinias.

1 Comment

  1. Arturo Ghebremicael

    I would like to thank you for the efforts youve put in writing this website. Im hoping to check out the same high-grade blog posts from you in the future as well. In fact, your creative writing abilities has inspired me to get my own, personal website now 😉
    דירות דיסקרטיות בהרצליה

    Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *