Tobulėjimas nėra patogus. Jis rizikingas ir reikalaujantis iššūkių.

Su kokiu nusiteikimu judėti pirmyn ir kodėl taip svarbu išeiti iš komforto būsenos? Juk mes esame įpratę prie produktyvaus rėžimo, o pokyčiai visada išmuša iš vėžių. Tačiau tik nepatogume paaugame kaip profesionalai ir kaip asmenybės.

Mano didžiausi pokyčiai vyko per nepatogumą. Per pasitempimą ir darymą tai, kas kelia baimę. Tada supratau, kad nereikia prisirišti prie produktyvios būsenos. Pradėjau kelti sau iššūkius.

Dažnai vadovaujuosi vidiniu nusiteikimu „ženk žingsnį ir tau atsivers daugiau vaizdo”. Ne visada būtina tiksliai žinoti viso plano. Nors ir rizikinga nežinoti daug detalių, tačiau realybė tokia, kad nenumatysime visko į priekį. Kartais net nežinome ko galime nežinoti. Tam būtina veikti, gauti naujos informacijos, patirti klaidas, mokytis reaguoti ir savyje auginti sugebėjimą spręsti problemas, priimti sprendimus greitai.

Ženk žingsnį ir tau atisvers daugiau vaizdo. Ne visada būtina tiksliai žinoti viso plano. Leiskis į rizikingus ir iššūkių reikalaujančius nuotykius.

Naujausiame video dalinuosi, tuo kas tau gali padėti.

Rask įkvėpimo šiame video ir panaudok siekdamas didelių tikslų!

Išgirsk save ir drąsiai kurk situacijas, kuriose skleidžiasi tavo pašaukimas, talentai ir gražiausi sugebėjimai!

1 Comment

  1. Verla Maricich

    This is the perfect site for anybody who really wants to find out about this topic. You realize a whole lot its almost tough to argue with you (not that I actually would want toÖHaHa). You certainly put a brand new spin on a topic that has been written about for ages. Wonderful stuff, just excellent!
    דירות דיסקרטיות באילת

    Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *